Профільне навчання

Створення профільних класів в старшій школі нашого закладу спрямоване, перш за все, на те, щоб допомогти старшокласникам обрати майбутню професію, вказати учневі правильний освітній шлях та зорієнтувати на усвідомлений і відповідальний вибір свого майбутнього.

Завдяки профільному навчанню в закладі створені умови для підготовки старшокласників відповідно до професійного самовизначення, з урахуванням інтересів, здібностей та особистісних якостей учнів.

Наш заклад реалізує профільне навчання в 10 – 11-х класах за наступними профілями:

1. Історичний
  2. Біологічний

У профільних класах викладають досвідчені педагоги, які забезпечують ґрунтовні знання як з профільних предметів, так і з базових предметів, які є обов’язковими для складання ЗНО.

Якщо Ви визначились з профілем навчання у нашому закладі, то алгоритм Ваших дій наступний:

Крок 1. Перейдіть за посиланням: https://prof.osvita-mrk.gov.ua/

Крок 2. Оберіть профіль навчання, який вас зацікавив.

Крок 3. На екрані з’явиться перелік закладів загальної середньої освіти, де обраний Вами профіль навчання функціонує.

Крок 4. Оберіть заклад освіти.

Крок 5. Праворуч відображено знак реєстрації, натисніть на нього та заповніть реєстраційну форму.

Крок 6. Натисніть «Зареєструвати».

Вашу заяву буде прийнято адміністратором закладу, який зв’яжеться з Вами, повідомить про результати розгляду та надасть роз’яснення щодо форми подачі документів.

Переконливо просимо Вас вказувати достовірну інформацію. Якщо інформація у заяві не відповідатиме оригіналу документів, то заява буде анульована.

Заяву в електронному вигляді можна подати лише до одного закладу загальної середньої освіти.